I N F O R M A C E   P R O   N Á V Š T Ě V Y   

 

V návaznosti na aktuálně probíhající sezónu respiračních nákaz, kdy se potýkáme s vyšším počtem respiračních infekcí včetně chřipky, v rámci prevence a ochrany našich pacientů a zdravotnického personálu přistupujeme k těmto omezení:

 

Osoby vykazující známky respiračního nebo jiného infekčního onemocnění se nemohou účastnit návštěv pacientů.

 

Výjimkou je pouze vážný stav pacienta. V tomto případě bude návštěva pacienta možná pouze s nasazeným respirátorem po celou dobu pobytu v hospici.

Prosíme Vás, abyste respektovali výše uvedené podmínky. Snažíme se chránit naše pacienty, zdravotníky a také Vás.

Děkujeme za pochopení.

Jitka Pichová, vedoucí hospice

 


Motto:

"...spěchejme milovat lidi, protože rychle odcházejí! ...až budeme na konci, nebudeme trpět tím, co jsme špatného udělali, pokud jsme toho litovali, ale tím, že jsme mohli milovat, ale nemilovali jsme, že jsme mohli pomoci, ale nepomohli, že jsme mohli zavolat, ale nezavolali, že jsme se mohli usmát, ale neusmáli, že jsme mohli podržet ruku, ale nepodrželi..."

Jan Twardowski

Připravované akce

Poslední články

všechny články

V Hospici Anežky České je součástí služeb i duchovní doprovázení. Spolupracujeme přitom s duchovními různých církví. O svých zkušenostech vypráví kaplan římskokatolické farnosti Červený Kostelec, Josef Haman:

Činnost hospice je již od svého počátku neodmyslitelně spjata s dobrovolnickou pomocí. Můžeme považovat za velké štěstí, že v Hospici Anežky České působí hned několik desítek lidí ochotných věnovat svůj čas podpoře služby, která má smysl.

„Chtěly bychom mimo přiblížení naší práce a problematiky paliativní péče také nadchnout mladé lidi pro práci zdravotníka,“ říká Marta Ondroušková, zdravotní sestra Mobilního hospice Anežky České po několika besedách ve středních školách v náchodském okresu.

V souvislosti s hledáním komplexního řešení pro hospodaření s energiemi realizujeme v letošním roce projekt energetických úspor. Ten spočívá ve výměně oken, montáži nových fotovoltaických panelů na střechu hospice, náhradě svítidel za úspornější a instalaci rekuperace v hospicové kuchyni.

Každoroční celorepublikovou kampaň DOMA na podporu domácí hospicové péče letos podpořila řada herců ze známého seriálu Ulice.

Facebookový rozcestník

 

Prohlédněte si nový film o našem Mobilním hospici

Podpořte prosím Hospic dárcovskou DMS

Oblastní charita Červený Kostelec - netfirmy.czCharita, charitativní organizace - netfirmy.cz

Kalendář

   

3.9.2022

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930