I N F O R M A C E   P R O   N Á V Š T Ě V Y   

 

V návaznosti na aktuálně probíhající sezónu respiračních nákaz, kdy se potýkáme s vyšším počtem respiračních infekcí včetně chřipky, v rámci prevence a ochrany našich pacientů a zdravotnického personálu přistupujeme k těmto omezení:

 

Osoby vykazující známky respiračního nebo jiného infekčního onemocnění se nemohou účastnit návštěv pacientů.

 

Výjimkou je pouze vážný stav pacienta. V tomto případě bude návštěva pacienta možná pouze s nasazeným respirátorem po celou dobu pobytu v hospici.

Prosíme Vás, abyste respektovali výše uvedené podmínky. Snažíme se chránit naše pacienty, zdravotníky a také Vás.

Děkujeme za pochopení.

Jitka Pichová, vedoucí hospice


Motto:

"...spěchejme milovat lidi, protože rychle odcházejí! ...až budeme na konci, nebudeme trpět tím, co jsme špatného udělali, pokud jsme toho litovali, ale tím, že jsme mohli milovat, ale nemilovali jsme, že jsme mohli pomoci, ale nepomohli, že jsme mohli zavolat, ale nezavolali, že jsme se mohli usmát, ale neusmáli, že jsme mohli podržet ruku, ale nepodrželi..."

Jan Twardowski

Připravované akce

Poslední články

všechny články

Přijďte si prohlédnout dokončené Centrum sv. P. Pia v sobotu 17. 6. 2023. Komplex budov se zdravotními a sociálními službami je budován od roku 2018 v několika etapách. V průběhu června byly dokončeny poslední dvě z nich - stavba chráněných bytů a zahrada uprostřed areálu.

„Troufnu si říct, že na tak malé město, jako je Červený Kostelec máme velmi nadstandardní služby. Mnohdy ani okresní a krajská města nemají tak velikou nabídku služeb, jako máme zde,“ řekla Iva Valerová, vrchní sestra Mobilního hospice Anežky České na přednášce během Noci Kostelů. Zájemcům v prostorách Žižkova sboru v Červeném Kostelci představila stručnou historii a celek poskytovaných zdravotních a sociálních služeb, jejich provázanost a rozdíly.

V pořadí již 10. ročník benefiční sportovní akce "Běh pro hospic" se odehraje v Červeném Kostelci 16. 9. 2023. Přijďte si zaběhat a podpořit hospicovou péči v Královéhradeckém kraji.

Oblastní charita Červený Kostelec srdečně zve na konferenci paliativní péče pro všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti. Tematické zaměření příspěvků je na vzájemnou spolupráci mezi multidisciplinárním týmem, ošetřujícími lékaři a sociálními službami. Cílem je na příkladech z praxe poukázat na význam komunikace a jejího přínosu pro pacienta, pečující osoby i chod týmu.

„Pomáhat druhým je největší kouzlo světa,“ pronesla Věra Fina, malířka, spisovatelka a zakladatelka pacientské organizace Jelimán z.s. Její motivační program je určen onkologickým pacientům v remisi, pro které uskutečňuje setkání a provádí je jejich životní situací. 

Facebookový rozcestník

 

Nebo přímo bankovním převodem

Číslo účtu:

8282670227/0100

Variabilní symbol pro podporu lůžkového hospice:

5001

Variabilní symbol pro podporu mobilního hospice:

2500

Prohlédněte si dokumentární film o našem Mobilním hospici

Podpořte prosím Hospic dárcovskou DMS

Oblastní charita Červený Kostelec - netfirmy.czCharita, charitativní organizace - netfirmy.cz

Kalendář

   

8.7.2022

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031