Seznam článků

Při příležitosti 27. výročí založení Hospice Anežky České zveme na slavnostní mši svatou pořádanou v hospicové kapli.

V rámci slavnostního otevření nového fotbalového stadionu v Červeném Kostelci 6. srpna letošního roku proběhla také charitativní akce - dražba originálního reprezentačního fotbalového dresu ČR s podpisy osobností, které přijely sehrát exhibiční utkání s domácím SK Červený Kostelec.

V pořadí 9. ročník Běhu pro hospic Anežky České v Červeném Kostelci se opět uskutečnil pod hlavičkou běžeckého seriálu Primátor CUP. Letos jsme s velkými obavami vyhlíželi, zda nám bude přát počasí, nebo naše závody proběhnou za ztížených dešťových podmínek.  Ani nepřiznivá předpověď účastníky neodradila, a nakonec všichni doběhli do cíle v relativním suchu.

Po mnoha letech láskyplné péče o svěřené nemocné odchází na odpočinek vynikající ošetřovatelka v Hospici Anežky České paní Marta Špuláková.

V pátek 5. listopadu uspořádali manželé Šimkovi z Jaroměře malý komorní kytarový koncert pro pacienty Hospice Anežky České a ošetřující personál.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat žákům ZUŠ Červený Kostelec, kteří vystoupili s hudebním programem v hospici. Děkujeme též učitelskému sboru za přípravu programu a za to, že žáky pravidelně přivádí do hospice nechávají je potěšit jak personál, tak pacienty.

V sobotu 9. 10. je Světový den hospicové péče. V tento den věnujeme vzpomínku všem pacientům lůžkového i mobilního Hospice Anežky České.

Další ročník benefiční akce Běh pro hospic se odehrál 18. 9. v Červeném Kostelci. Jak závod dopadl?

Když se na jaře loňského roku objevili první nakažení novým virem SARS covid-19, netušili jsme, jak silného a vytrvalého protivníka máme před sebou. Jarní vlna onemocnění v první polovině roku 2020 proběhla v našem hospici poměrně klidně...

Volejbalistky z Červeného Kostelce vyhrály během pořadu "Galavečer českého volejbalu" cenu Fair play díky jejich vstřícnému přístupu k našemu hospici.

Facebookový rozcestník