Úspěšný Běh pro hospic 2017

V sobotu 23. 9. 2017 proběhl v Červeném Kostelci 4. ročník Běhu pro hospic pořádaný Oblastní charitou Červený Kostelec. Závod byl v letošním roce zařazen do seriálu veřejných běhů Primátor Cup. I přes sychravé počasí se běhu zúčastnil rekordní počet - 555 závodníků včetně 160 dětí.

Hostem a hvězdou letošního ročníku byl desetibojař Tomáš Dvořák, který odstartoval všechny rozběhy.

Ředitel Oblastní charity Červený Kostelec Ing. Mgr. Miroslav Wajsar k tomu dodává: „Účast na letošním ročníku nás příjemně překvapila. I v nepříznivém počasí narostla účast o více než 150 osob oproti minulému ročníku. Zásluhu na tom má určitě Tomáš Dvořák a také sportovní trička, která byla letos součástí startovních balíčků pro účastníky. Výtěžek akce  bude použit na nákup sanitního vozu pro nemocné v Hospici Anežky České.“

Sportovní událost pořádala Oblastní charita Červený Kostelec v rámci Dne charity. Na akci se podílely firmy Farmet a.s., Saar Gummi Czech, s.r.o., PRIMÁTOR a.s., UP&DOWN czech s.r.o., Prolog Bike, Activent 365 s.r.o. (Pinguin), SuperDISKONT, s.r.o. a další.

Všem zúčastněným děkujeme!

Děkujeme také všem, kteří vytvářeli velmi dobré zázemí z řad dobrovolníků i zaměstnanců

Ostatní informace a foto najdete na www.behprohospic.cz