Děkujeme dárcům i koledníkům Tříkrálové sbírky 2018

Prvním lednový víkend přinesl do ulic Červeného Kostelce a okolních obcí a měst docela příznivé počasí. Řada skupinek Tří králů vyšla s požehnáním do ulic měst a mezi domy obcí, aby u prahů domácností předali poselství o narození Božího syna, lidem popřáli šťastný nový rok, zazpívali koledu a věnovali i drobný dárek. Při této příležitosti též poprosili o příspěvek do zapečetěné pokladničky s logem Charity ČR.

Letošní výtěžek Tříkrálové sbírky je tradičně určen na pomoc lidem, kteří si sami pomoci nedokáží, a to kvůli stáří, nemoci, hendikepu či sociální situaci. Oblastní charita Červený Kostelec děkuje všem koledníkům, organizátorům a všem, kteří se na akci podíleli.

Sledujte výtěžek Tříkrálové sbírky na:

Výtěžek této sbírky tvoří významnou část financování našich středisek a všem, kteří do této sbírky přispěli finančním darem, velmi děkujeme.