Náchodský Primátor opět podpořil hospic

Pivovar Primátor Náchod na své akci Den piva věnoval jeden stánek se svými produkty Hospici Anežky České. Na péči v hospici přispívali také kolemjdoucí návštěvníci akce.

V sobotu 19.5. věnoval Pivovar Primátor Náchod na své akci "Den plný piva"  jeden stánek se svými výrobky Hospici Anežky České. Stánek s nápisem „Načepuj a přispěješ" byl umístěn na skvělém místě hned u vchodu do areálu pivovaru. Pivovar uvařil jen pro tento den speciální pivo s příchutí amerických chmelů, kombinující dva styly-ležák a IPA, s názvem "Tchyně". A tato novinka se prodávala mimo jiné také u tohoto stánku. Lidé si mohli načepovat sami tento nový mok přímo z pípy a peníze dávali do pokladničky pro Hospic. Pivo jim chutnalo, tak se pokladnička plnila a výtěžek byl krásných 14. 703 Kč. Na péči v hospici přispívali také kolemjdoucí návštěvníci akce. Děkujeme společnosti Primátor Náchod za myšlenku věnovat tento dar Hospici Anežky České.

Tříkrálová sbírka 2019