Seznam článků

Během jarního příměstského tábora v Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují zorganizovali mladí účastníci akci s cílem podpořit nemocné v našem Hospici. Průběh celého dne nám přiblížil Pavel Frydrych, ředitel muzea:
Domov svatého Josefa v Žirči a Hospic Anežky České hostil významnou mezinárodní návštěvu. Do České republiky v rámci svých misijních cest po světě zavítal prezident mezinárodní organizace Hnutí pro život, otec Shenan Boquet z Washingtonu, doprovázen výkonným ředitelem Hnutí pro život v Římě, otcem Francescem Giordanem.
Pro zvýšení bezpečnosti našich pacientů byly zakoupeny monitorovací podložky EMFIT.
Výsledky koledování v Červeném Kostelci a okolí
„U nás v Brně takový plesy nejsou.“ – student Honza z Brna
Prodejní výstava skončila, ale prodej výrobků pokračuje až do 30. listopadu na střediscích Oblastní charity Červený Kostelec.
Výstava je již v plném proudu a je na nás učinit malé ohlédnutí za páteční vernisáží.
Běh pro hospic je za námi. Jak dopadl?
Každoroční výstava vlastnoručních výrobků